Logo
Neviete si rady? Kedykoľvek mi zavolajte.
Pri nedostupnosti volám naspäť
0 ks
za 0 €
Zbrojnica je prázdna
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
16.10.2021
Prevedenie tsukamaki
Dnes sme do našej ponuky opäť pridali možnosť prevedenia tsukamaki v najrôznejších štýloch. Aj keď eshop tieto služby samostatne nejakú dobu oficiálne... čítať celé
14.07.2021
Pridanie videí, zo strany ura, do popisov
Díky stále větší šikovnosti Čínských kovářů, zařazujeme do naší nabídky meče s nádhernou hamon ve stylu hitacura. Byla by škoda si ji před nákupem pok... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
blog
05.03.2022
Omote a Ura
Definícia strán omote a ura spolu s informáciami o tom, čo určenie týchto strán znamená pre časťi samurajského meča. čítať celé
20.05.2021
Prestavba meča pre kamaráta
Popis přestavby meče pro jednoho mého dobrého kamaráda a současně jednoho z prvních zákazníků našeho eshopu. čítať celé
12.02.2021
Meč "pre Mulan"
Prestavba repliky Čínskeho meča na želanie fanúšika filmu Mulan. čítať celé
Zobraziť všetky články

  1. Úvod
  2. OBCHODNÉ INFORMÁCIE
  3. VERNOSTNÝ PROGRAM!

1.Finančné zvýhodnenie do budúcna

     Pretože si uvedomujeme, že rozvoj akéhokoľvek obchodu, je založený predovšetkým, na vracajúcich sa,spokojných zákazníkoch, pripravili sme si pre vás jednoduchý vernostný program, založený na zľave 5%, na všetok tovar, zakúpený v našom eshope. V praxi sa bude jednať o to, že akonáhle u nás jednou zakúpite ako registrovaný zákazník niektorú z replík chladných zbraní, na každý ďalšie objednaný tovar, získate zľavu 5%. Ďalej sa potom všetky vyhlásené percentuálnej zľavy sčítajú.

     V prípade, že pri nákupe v našom eshope vykonáte registráciu, po prihlásení sa vám už budú zobrazovať ceny po zľave, ktorá vám bola priradená. Ak vám bola zľava pripísaná zistíte v prehľadu svojho účtu (Môj účet - Moje zľavy). V prípade nepripísania zľavy nás prosím neváhajte kontaktovať!

     Podmienkou pre získanie vernostné zľavy do budúcnosti je teda jednoducho registrácia v našom eshope a objednanie niektorej z nami predávaných replík. Tým získavate zľavu 5%, na akýkoľvek tovar nakúpený v budúcnosti.

     V prípade, že nakúpite v našom eshope bez registrácie a pre získanie zľavy sa rozhodnete registrovať v budúcnosti, informujte nás prosím o tejto skutočnosti, prostredníctvom mailovej adresy info@blades.cz, aby sme vám mohli zľavu nastaviť dodatočne. Ďakujeme za vašu spoluprácu.

 

2. Zvýhodnenie najvýznamnejších zákazníkov!

     Pre našich najvýznamnejších a najvernejších zákazníkov sme si pripravili zľavu na všetky ďalšie nákupy v našom eshope, vo výške 10% z hodnoty objednaného tovaru! Zľava platí pre všetkých zákazníkov, ktorí u nás zakúpili alebo zakúpi 5 ľubovoľných kusov replík chladných zbraní a ďalšie objednávky budú vykonané za vyššie uvedených podmienok!

     Túto súčasť vernostného programu iste ocenia predovšetkým zákazníci, ktorí používajú svoje meče k častému cvičeniu. Aj najlepší tsukamaki sa totiž po čase opotrebuje a Ito je potrebné vymeniť. My vám ponúkame výmenu Ito a prevedenie tsukamaki do budúcna za veľmi výhodnú cenu. Rovnako v prípade, že si vyberiete inú farbu Ito, než bola tá pôvodná ponúkame aj výmenu sageo za cenu, za ktorú bežne nakúpite len materiál. Služba je určená pre všetkých našich zákazníkov, ktorí u nás zakúpili niektorú z replík samurajského meča v minulosti.

     V prípade záujmu o túto službu vo výsledku zaplatíte za nové, čierne, bavlnené tsukamaki v štýle hinerimaki alebo katatemaki podľa vlastnej voľby 22,5 EUR a za novo uviazanú sagem 9,5 EUR! Za poštovné potom 7,5 EUR v prípade voľby platby vopred a 9,5 EUR, pri voľbe platby na dobierku. Na službu sa nevzťahujú žiadne ďalšie percentuálnej zľavy!

     Doba vybavenia objednávky je daná našou momentálnou vyťaženosťou, ale štandardne sme schopní vykonať výmenu ita a sagea do 14 dní od doručenia vášho meča na našu adresu. Pre prípadné objednávky nás prosím kontaktujte prostredníctvom elektronickej pošty na adrese info@blades.cz. Nezabudnite prosím uviesť číslo objednávky repliky meča, ktorý ste od nás zakúpili, poprípade číslo faktúry ako doklad o zakúpení meče v našom eshope.

 

3. Odmena za vyplnenie dotazníka spokojnosti na Heureka.sk

    Vaše hodnotenie a spätná väzba sú prínosné ako pre nás, tak aj pre budúcich zákazníkov, bez ohľadu na ich povahu. V minulosti boli dotazníky odosielané automaticky s každou objednávkou, čo bolo pre zákazníkov často nakupujúcich prostredníctvom internetu pomerne obťažujúce. Preto je dnes potreba súhlas zákazníka, ktorý musí tento súhlas potvrdiť zaškrtnutím príslušného políčka na konci objednávky. Nie inak je tomu aj v našom eshope, kde však zrejme ako jediní ponúkame za vašu recenziu niečo naspäť. Konkrétne darčekový poukaz v hodnote 11 EUR, pre váš budúci nákup u nás.

     Heureka väčšinou svoje dotazníky zasiela do 10 dní, od vykonania objednávky. Ak by vám však nebol z nejakého dôvodu doručený na vašu mailovú adresu, neváhajte nás prosím kontaktovať. Ďakujeme za vašu ochotu pri jeho vyplnení a tešíme sa na vaše nové recenzie.

Podliehame EET. V prípade osobného prevzatia tovaru a platby v hotovosti vám bude vystavená účtenka a platba elektronicky zaevidovaná u správcu dane.

2010-2023 Všechna práva vyhrazena.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk