Logo
Neviete si rady? Kedykoľvek mi zavolajte.
Při nedostupnosti volám zpět!
0 ks
za 0 €
Nákupná zbrojnica je prázdna
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. OBCHODNÉ INFORMÁCIE
  3. VERNOSTNÝ PROGRAM!

1.Finančné zvýhodnenie do budúcna

     Pretože si uvedomujeme, že rozvoj akéhokoľvek obchodu, je založený predovšetkým, na vracajúcich sa,spokojných zákazníkoch, pripravili sme si pre vás jednoduchý vernostný program, založený na zľave 5%, na všetok tovar, zakúpený v našom eshope. V praxi sa bude jednať o to, že akonáhle u nás jednou zakúpite niektorú z replík chladných zbraní, na každý ďalšie objednaný tovar, získate zľavu 5%. Ďalej sa potom všetky vyhlásené percentuálnej zľavy sčítajú.

     V prípade, že pri nákupe v našom eshope vykonáte registráciu, po prihlásení sa vám už budú zobrazovať ceny po zľave, ktorá vám bola priradená (5-10%). Ak vám bola zľava pripísaná zistíte v prehľadu svojho účtu (Môj účet - Moje zľavy). V prípade nepripísania zľavy nás neváhajte kontaktovať!

     Podmienkou pre získanie vernostné zľavy do budúcnosti je teda jednoducho objednanie niektorej z nami predávaných replík. Tým získavate zľavu 5%, na akýkoľvek tovar nakúpený v budúcnosti. Samozrejmosťou je, že všetok ďalší tovar bude objednaný na určité meno a dresu. Nie je teda možné napríklad objednať tovar na určité meno, ale odlišnú adresu než tomu bolo v minulosti. V prípade zmeny adresy uveďte túto skutočnosť do svojej objednávky. Zmeny adresy budeme akceptovať iba ak je majiteľ nahlási z rovnakého účtu a mailovej adresy, ktorú používal a uvádzal u svojich objednávok v minulosti. Ďakujeme za pochopenie.

 

2. Zvýhodnenie najvýznamnejších zákazníkov!

     Pre našich najvýznamnejších a najvernejších zákazníkov sme si pripravili zľavu na všetky ďalšie nákupy v našom eshope, vo výške 10% z hodnoty objednaného tovaru! Zľava platí pre všetkých zákazníkov, ktorí u nás zakúpili alebo zakúpi 5 ľubovoľných kusov replík chladných zbraní a ďalšie objednávky budú vykonané za vyššie uvedených podmienok!

     Túto súčasť vernostného programu iste ocenia predovšetkým zákazníci, ktorí používajú svoje meče k častému cvičeniu. Aj najlepší tsukamaki sa totiž po čase opotrebuje a Ito je potrebné vymeniť. My vám ponúkame výmenu Ito a prevedenie tsukamaki do budúcna za veľmi výhodnú cenu. Rovnako v prípade, že si vyberiete inú farbu Ito, než bola tá pôvodná ponúkame aj výmenu sageo za cenu, za ktorú bežne nakúpite len materiál. Služba je určená pre všetkých našich zákazníkov, ktorí u nás zakúpili niektorú z replík samurajského meča v minulosti.

     V prípade záujmu o túto službu vo výsledku zaplatíte za nové, čierne, bavlnené tsukamaki v štýle hinerimaki alebo katatemaki podľa vlastnej voľby 22,5 EUR a za novo uviazanú sagem 9,5 EUR! Za poštovné potom 7,5 EUR v prípade voľby platby vopred a 9,5 EUR, pri voľbe platby na dobierku. Na službu sa nevzťahujú žiadne ďalšie percentuálnej zľavy!

     Doba vybavenia objednávky je daná našou momentálnou vyťaženosťou, ale štandardne sme schopní vykonať výmenu ita a sagea do 14 dní od doručenia vášho meča na našu adresu. Pre prípadné objednávky nás prosím kontaktujte prostredníctvom elektronickej pošty na adrese info@blades.cz. Nezabudnite prosím uviesť číslo objednávky repliky meča, ktorý ste od nás zakúpili, poprípade číslo faktúry ako doklad o zakúpení meče v našom eshope.

 

3. Odmena za vyplnenie dotazníka spokojnosti na Heureka.sk

    Vaše hodnotenie a spätná väzba sú prínosné ako pre nás, tak aj pre budúcich zákazníkov, bez ohľadu na ich povahu. V minulosti boli dotazníky odosielané automaticky s každou objednávkou, čo bolo pre zákazníkov často nakupujúcich prostredníctvom internetu pomerne obťažujúce. Preto je dnes potreba súhlas zákazníka, ktorý musí tento súhlas potvrdiť zaškrtnutím príslušného políčka na konci objednávky. Nie inak je tomu aj v našom eshope, kde však zrejme ako jediní ponúkame za vašu recenziu niečo naspäť. Konkrétne darčekový poukaz v hodnote 200 Sk, pre váš budúci nákup u nás.

     Heureka väčšinou svoje dotazníky zasiela do 10 dní, od vykonania objednávky. Ak by vám však nebol z nejakého dôvodu doručený na vašu mailovú adresu, neváhajte nás prosím kontaktovať. Ďakujeme za vašu ochotu pri jeho vyplnení a tešíme sa na vaše nové recenzie.

Podliehame EET. V prípade osobného prevzatia tovaru a platby v hotovosti vám bude vystavená účtenka a platba elektronicky zaevidovaná u správcu dane.

Informácie pre zákazníkov

Kde nás nájdete
Nevlastníme kamennú predajňu. Návštevu, prípadne osobné prevzatie tovaru je nutné dohovoriť najmenej 14 dní vopred. Ďakujeme za vaše pochopenie.

Kontaktujtě nás
Eduard Valentík
Eduard Valentík
Při nedostupnosti volám zpět!
2010-2020 Všechna práva vyhrazena.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.