Logo
Neviete si rady? Kedykoľvek mi zavolajte.
Při nedostupnosti volám zpět!
0 ks
za 0 €
Nákupná zbrojnica je prázdna
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
UPOZORNENIE!

     Repliky mečov a nože predávané v tomto internetovom obchode sú určené len na športové, či zberateľské účely. Nosenie týchto replík na verejnosti je podľa Zákonov Slovenskej republiky  o zbraniach a strelive klasifikované ako priestupok.  Vykonaním objednávky nakupujúci potvrdzuje dovŕšenia veku 18-tich rokov a právnu spôsobilosť. Dodávateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za zneužitie tu predávaného tovaru koncovými užívateľmi, či za škody spôsobené ich neodborným používaním. Pri manipulácii je potrebné počítať s tým, že tu predávaný tovar je veľmi ostro nabrúsený. Vykonávanie Tameshigiri a nácvik techník v bojových športoch, či umeniach vykonáva koncový užívateľ na vlastné nebezpečenstvo a zodpovednosť. Tameshigiri môže byť vykonávané len na materiáloch k tomu určených, teda buď na čerstvo odrezaných bambusových tyčiach, alebo slamených rohožiach, upevnených v na tento účel oficiálne vyrobených stojanoch. Skúšky ostrosti a tvrdosti uskutočňované na iných materiáloch dodávateľ neodporúča a takéto počínanie povedie automaticky k strate záruky na tovar. Používanie aj uchovávanie všetkého tu zakúpeného tovaru musí byť v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Repliky zbraní musí byť uchovávané predovšetkým mimo dosahu detí, osôb mladších ako 18 rokov a osôb zbavených svojprávnosti!

Podliehame EET. V prípade osobného prevzatia tovaru a platby v hotovosti vám bude vystavená účtenka a platba elektronicky zaevidovaná u správcu dane.

Informácie pre zákazníkov

Kde nás nájdete
Nevlastníme kamennú predajňu. Návštevu, prípadne osobné prevzatie tovaru je nutné dohovoriť najmenej 14 dní vopred. Ďakujeme za vaše pochopenie.

Kontaktujtě nás
Eduard Valentík
Eduard Valentík
Při nedostupnosti volám zpět!
2010-2020 Všechna práva vyhrazena.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.