Logo
Neviete si rady? Kedykoľvek mi zavolajte.
Při nedostupnosti volám zpět!
0 ks
za 0 €
Nákupná zbrojnica je prázdna
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

     V prípade akýchkoľvek problémov s našim tovarom nás prosím neváhajte kontaktovať telefonicky na +420606059406 alebo e-mailom info@blades.cz. Na vrátenie nevyhovujúceho tovaru máte 30 dennú lehotu. Záruka na tovar v prípade zistenej chyby je štandardne 2 roky. Viac v obchodných podmienkach tu.

 

Ako postupovať?

     Pokiaľ máte od tovaru faktúru, pošlite nám prosím číslo faktúry na našu mailovú adresu info@blades. Ak nie, nič sa nedeje. Pošlite nám číslo Vašej objednávky a my si ju vyhľadáme. V mailu prosím popíšte čoho sa vada týka, uveďte číslo vášho bankového účtu a my vás budeme následne okamžite kontaktovať. Bez tohto potvrdenia z našej strany prosím nič neposielajte.

 

Ako bude reklamácia pokračovať?

     Vyčkajte na odpoveď na váš mail týkajúce sa reklamácie. Zásielku s reklamovaným tovarom nám následne pošlite na adresu, ktorá vám bude zaslaná v potvrdzovacom maile. Tovar je potreba skutočne dobre zabaliť, aby nedošlo k jeho poškodení prepravcom. Poškodené alebo pokrčené balíky bohužiaľ nepreberáme a vraciame späť zákazníkovi!

    Následne po prijatí zásielky s reklamovaným tovarom prebehne zhodnotenie chyb a kontaktovanie zákazníka s návrhom ich riešenia. Drvivá väčšina chyb sa týka iba vzniku netesností pri použití meča v praxi, ktoré sú bez problémov riešiteľné priebehu dvoch dní, takže sa určite nemusíte obávať tridsaťdňovej reklamačný lehoty. Vždy sa budeme snažiť, aby sa k vám opravený tovar alebo vrátená hotovosť dostali čo možno najskôr.

 

Čo keď sa nám nepodarí závadu odstrániť?

     V takom prípade vám budú všetky náklady, ktoré ste vynaložili na nákup vadného, ​​a neopraviteľného tovaru vrátené v plnej výške na účet, ktorý ste nám zaslali v maile o oznámení začatia reklamácie, najneskôr do 14 dní od ukončenia procesu reklamácie. Teda od okamihu, kedy bude prípadná vada tovaru zhodnotená ako neodstrániteľná alebo uplynutím lehoty 30 dní od prijatia reklamovaného tovaru.
O výsledku reklamácie a zaslaní tovaru späť na vašu adresu, prípadne vrátenie vašich peňazí budete vopred informovaní, prostredníctvom elektronickej pošty na mailovú adresu, z ktorej nám bolo oznámenie o reklamácii z vašej strany doručené.

 

Eduard Valentík

so sídlom Dolní valy 650,

68801 Uherský Brod-Česká republika

identifikačné číslo: 72421371

DIČ CZ8107134607

Číslo bankovního účtu - 2619572001/5500

IBAN-CZ5055000000002619572001

Podliehame EET. V prípade osobného prevzatia tovaru a platby v hotovosti vám bude vystavená účtenka a platba elektronicky zaevidovaná u správcu dane.

Informácie pre zákazníkov

Kde nás nájdete
Nevlastníme kamennú predajňu. Návštevu, prípadne osobné prevzatie tovaru je nutné dohovoriť najmenej 14 dní vopred. Ďakujeme za vaše pochopenie.

Kontaktujtě nás
Eduard Valentík
Eduard Valentík
Při nedostupnosti volám zpět!
2010-2020 Všechna práva vyhrazena.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.