Logo
Neviete si rady? Kedykoľvek mi zavolajte.
Pri nedostupnosti volám naspäť
0 ks
za 0 €
Zbrojnica je prázdna
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
06.03.2023
Novinky v roce 2023!
     Na co se můžete těšit v průběhu tohoto roku na eshopech Blades.cz a Blades.sk? Prakticky vše se bude více či méně točit kolem mečů naší značky Mu... čítať celé
16.10.2021
Prevedenie tsukamaki
Dnes sme do našej ponuky opäť pridali možnosť prevedenia tsukamaki v najrôznejších štýloch. Aj keď eshop tieto služby samostatne nejakú dobu oficiálne... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
blog
05.03.2022
Omote a Ura
Definícia strán omote a ura spolu s informáciami o tom, čo určenie týchto strán znamená pre časťi samurajského meča. čítať celé
20.05.2021
Prestavba meča pre kamaráta
Popis přestavby meče pro jednoho mého dobrého kamaráda a současně jednoho z prvních zákazníků našeho eshopu. čítať celé
12.02.2021
Meč "pre Mulan"
Prestavba repliky Čínskeho meča na želanie fanúšika filmu Mulan. čítať celé
Zobraziť všetky články

     V prípade akýchkoľvek problémov s našim tovarom nás prosím neváhajte kontaktovať telefonicky na +420606059406 alebo e-mailom info@blades.cz. Na vrátenie nevyhovujúceho tovaru máte 30 dennú lehotu. Záruka na tovar v prípade zistenej chyby je štandardne 2 roky. Viac v obchodných podmienkach tu (články 5 a 7). Formulár na odstúpenie od zmluvy nájdete na ich konci.

 

Ako postupovať?

     Pokiaľ máte od tovaru faktúru, pošlite nám prosím číslo faktúry na našu mailovú adresu info@blades. Ak nie, nič sa nedeje. Pošlite nám číslo Vašej objednávky a my si ju vyhľadáme. V mailu prosím popíšte čoho sa vada týka, uveďte číslo vášho bankového účtu a my vás budeme následne okamžite kontaktovať. Prípadne môžete použiť aj jednoduchý reklamačný formulár na konci našich zmluvných podmienok. Bez kontaktovaní a potvrdení reklamácie z našej strany prosím nič neposielajte.

 

Ako bude reklamácia pokračovať?

     Vyčkajte na odpoveď na váš mail týkajúce sa reklamácie. Tovar je potreba skutočne dobre zabaliť, aby nedošlo k jeho poškodení prepravcom. Poškodené alebo pokrčené balíky bohužiaľ nepreberáme a vraciame späť zákazníkovi!

    Následne po prijatí zásielky s reklamovaným tovarom prebehne zhodnotenie chyb a kontaktovanie zákazníka s návrhom ich riešenia. Drvivá väčšina chyb sa týka iba vzniku netesností pri použití meča v praxi, ktoré sú bez problémov riešiteľné priebehu dvoch dní, takže sa určite nemusíte obávať tridsaťdňovej reklamačný lehoty. Vždy sa budeme snažiť, aby sa k vám opravený tovar alebo vrátená hotovosť dostali čo možno najskôr.

 

Čo keď sa nám nepodarí závadu odstrániť?

     V takom prípade vám budú všetky náklady, ktoré ste vynaložili na nákup vadného, ​​a neopraviteľného tovaru vrátené v plnej výške na účet, ktorý ste nám zaslali v maile o oznámení začatia reklamácie, neprodlene po ukončeniu procesu reklamácie. Teda od okamihu, kedy bude prípadná vada tovaru zhodnotená ako neodstrániteľná alebo uplynutím lehoty 30 dní od prijatia reklamovaného tovaru.
O výsledku reklamácie a zaslaní tovaru späť na vašu adresu, prípadne vrátenie vašich peňazí budete vopred informovaní, prostredníctvom elektronickej pošty na mailovú adresu, z ktorej nám bolo oznámenie o reklamácii z vašej strany doručené.

 

Eduard Valentík

so sídlom Dolní valy 650,

68801 Uherský Brod-Česká republika

identifikačné číslo: 72421371

DIČ CZ8107134607

Číslo bankovního účtu - 2619572001/5500

IBAN-CZ5055000000002619572001

Podliehame EET. V prípade osobného prevzatia tovaru a platby v hotovosti vám bude vystavená účtenka a platba elektronicky zaevidovaná u správcu dane.

2010-2023 Všechna práva vyhrazena.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk