Do konca letných prázdnin 10% zľava pri nákupe Daisho alebo dvoch a viacej mečov v jednej objednávke !!!
Logo
Neviete si rady? Kedykoľvek mi zavolajte.
Pri nedostupnosti volám naspäť
0 ks
za 0 €
Zbrojnica je prázdna
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
30.06.2022
Prázdninové zľavy!
     V našom e-shope sa nahromadilo toľko daisho, že sme sa rozhodli trochu po upratať. Mečov je však naozaj veľa, a preto by sme potrebovali trochu p... čítať celé
16.10.2021
Prevedenie tsukamaki
Dnes sme do našej ponuky opäť pridali možnosť prevedenia tsukamaki v najrôznejších štýloch. Aj keď eshop tieto služby samostatne nejakú dobu oficiálne... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
blog
05.03.2022
Omote a Ura
Definícia strán omote a ura spolu s informáciami o tom, čo určenie týchto strán znamená pre časťi samurajského meča. čítať celé
20.05.2021
Prestavba meča pre kamaráta
Popis přestavby meče pro jednoho mého dobrého kamaráda a současně jednoho z prvních zákazníků našeho eshopu. čítať celé
12.02.2021
Meč "pre Mulan"
Prestavba repliky Čínskeho meča na želanie fanúšika filmu Mulan. čítať celé
Zobraziť všetky články

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Prázdninové zľavy!
Prázdninové zľavy!
30.06.2022

     V našom e-shope sa nahromadilo toľko daisho, že sme sa rozhodli trochu po upratať. Mečov je však naozaj veľa, a preto by sme potrebovali trochu pomôcť. Preto sme do konca prázdnin (do 31.8.2022)znížili ceny všetkých daisho o 10% namiesto súčasných 5. Samozrejme, zákazníci, ktorí si u nás už v minulosti kúpili niektorý z mečov, sa môžu spoľahnúť na zľavu 15-20%, pri nákupe niektorého z párov týchto mečov, v súlade s pravidlami"Vernostného programu".

     Nie každý má však v úmysle vlastniť kratší meč wakizashi a môže pre vás byť praktickejšie kúpiť si dve katany. Jeden meč ľahší a menej funkčný napríklad pre častý tréning a druhý funkčnejší, masívnejší a ťažší, ktorý bude väčšinu času odpočívať v stojane a čakať na použitie.

 

     Mysleli sme aj na takýchto zákazníkov a 10% zľava sa preto uplatní i pri nákupe dvoch alebo viacerých mečov z nášho eshopu. V takom prípade sa však zľava odpočíta až vo výslednej sume pridobierke, alebo v platobných pokynoch v prípade výberu platby vopred.

     Takže vám veľmi pekne ďakujeme za váš prípadný záujem, ako aj za pomoc pri upratovaní nášho e-shopu a prajeme vám príjemné nakupovanie, krásne prázdniny a vydarenů dovolenku.

 

Váš eshop Blades.

Podliehame EET. V prípade osobného prevzatia tovaru a platby v hotovosti vám bude vystavená účtenka a platba elektronicky zaevidovaná u správcu dane.

2010-2020 Všechna práva vyhrazena.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk